Publications Office of the EU
Polen-Kutno: Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende luftfartøjer og andet udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Kutno: Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende luftfartøjer og andet udstyr

  • Tildelt
    16/01/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
3. Regionalna Baza Logistyczna, Wydział Techniki Lotniczej
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL Polska
Sektor (hoved-CPV)
50210000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende luftfartøjer og andet udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,939,024.39
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,878,048.78 PLN
Referencenummer for tilbuddet
43/2019
Beskrivelse

Serwisowanie symulatora samolotu MiG-29.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,939,024.39
Endelig kontraktværdi
3,878,048.78 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: KenBIT sp.jawna
Postadresse: ul. Żytnia 15, lok. 22
By: Warszawa
Postnummer: 01-014
Land: POL

Officiel betegnelse: KenBIT Sp. j.
Postadresse: ul. Żytnia 15 lok. 22
By: Warszawa
Postnummer: 01-014
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.