Publications Office of the EU
Isolering og brandsikring - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Isolering og brandsikring - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Offentliggjort
    13/03/2026
  • Frist
    17/04/2026
  • Tildelt
    24/06/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45321000 Varmeisoleringsarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
85,508.09 EUR
Referencenummer for tilbuddet
PR1184129-3900-B
Beskrivelse

Isolering og brandbeskyttelse - 70-00211-3900-21

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.fraunhofer.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://vergabe.fraunhofer.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
85,508.09 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Prisma Bauisolierung GmbH
Postadresse:
By: Schönefeld
Postnummer: 12529
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.