Publications Office of the EU
Spanien-Moguer: Rengøring af boliger, bygninger og vinduer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Moguer: Rengøring af boliger, bygninger og vinduer

  • Offentliggjort
    07/10/2022
  • Frist
    02/11/2022
  • Åbning af tilbuddene
    03/11/2022
  • Tildelt
    08/03/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Udførelsessted
NUTS code: ES615 Huelva
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES615 Huelva
Sektor (hoved-CPV)
90911000 Rengøring af boliger, bygninger og vinduer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,380,165.29 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
904,517.12 EUR
Referencenummer for tilbuddet
LIMPIEZA DE EDIFICIOS MUNICIPALES
Beskrivelse

La ejecución del servicio de limpieza ordinaria de los edificios y dependencias municipales que se relacionan y detallan en el Pliego de prescripciones técnicas.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Nationalt registreringsnummer: P2105000J
Postadresse: Plaza del Cabildo, 1
By: Moguer
NUTS-kode: ES615
Postnummer: 21800
Land: ESP
Kontaktperson: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Hovedadresse: http://www.aytomoguer.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/11/2022 12:15
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,380,165.29 EUR
Endelig kontraktværdi
904,517.12 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SACYR FACILITIES, S.A.
Postadresse: Condesa de Venadito, 7
By: Madrid
Postnummer: 28027
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.