Publications Office of the EU
Procedure over den europæiske tærskel, opdelt i delkontrakter, der har til formål at overdrage den førerløse udlejningstjeneste med fuld service til 3 nye fejemaskiner. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Procedure over den europæiske tærskel, opdelt i delkontrakter, der har til formål at overdrage den førerløse udlejningstjeneste med fuld service til 3 nye fejemaskiner.

  • Offentliggjort
    27/11/2024
  • Frist
    02/01/2025
  • Åbning af tilbuddene
    03/01/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
AQUILANA SOCIETA MULTISERVIZI SPA
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITF11 L’Aquila
Sektor (hoved-CPV)
90612000 Gadefejning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
496,800.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
211
Beskrivelse

Procedure over den europæiske tærskel, opdelt i delkontrakter, der har til formål at overdrage den førerløse udlejningstjeneste med fuld service til 3 nye fejemaskiner. Parti 1 n. 2 nye fejemaskiner fra mc. Omkring 4. Parti 2 n.1 ny fejemaskine fra mc. Omkring 2

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://asmaq.acquistitelematici.it
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://asmaq.acquistitelematici.it
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/01/2025 11:00
Udførelsessted
CPV-kode

90612000 - Gadefejning

34000000 - Transportudstyr og transporthjælpemidler

34144000 - Motorkøretøjer til specielle formål

34140000 - Tunge motorkøretøjer

34100000 - Motorkøretøjer

Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.