Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Rådgivning i forbindelse med transportsystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Barcelona: Rådgivning i forbindelse med transportsystemer

  • Offentliggjort
    18/06/2021
  • Frist
    07/09/2021
  • Tildelt
    20/09/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Diputación de Barcelona
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
71311200 Rådgivning i forbindelse med transportsystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
210,743.80 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
144,477.68 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
2020/15050
Beskrivelse

REDACCIÓN DE PLANES DE MOVILIDAD URBANA SOSTENIBLE DEL CSA-2020

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Diputación de Barcelona
Nationalt registreringsnummer: P0800000B
Postadresse: C/ Comte d'Urgell, 187, edificio del Reloj, 4.ª planta
By: Barcelona
NUTS-kode: ES511
Postnummer: 08036
Land: ESP
Hovedadresse: https://seuelectronica.diba.cat/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.