Publications Office of the EU
Spanien-Córdoba: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Córdoba: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer

  • Offentliggjort
    21/05/2014
  • Frist
    24/06/2014
  • Tildelt
    11/12/2014
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Udførelsessted
NUTS code: ES613 Córdoba
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
741,654.07 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
237,417.72 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CCA. 6FLMENP (2014/186485)
Beskrivelse

Suministro de material de cirugía laparoscópica, con destino al Hospital Universitario Reina Sofía, Hospital Infanta Margarita de Cabra y Hospital Comarcal Valle de los Pedroches de Pozoblanco, adscritos a la Plataforma de Logística Sanitaria de Córdoba.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Postadresse: av. Menéndez Pidal, s/n
By: Córdoba
Postnummer: 14004
Land: ESP
Kontaktperson: Registro General
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
741,654.07 EUR
Endelig kontraktværdi
237,417.72 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Applied Medical Distribution Europe BV sucursal en España
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.