Publications Office of the EU
Sverige-Halmstad: Reparation og vedligeholdelse af køleanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Halmstad: Reparation og vedligeholdelse af køleanlæg

  • Offentliggjort
    28/10/2022
  • Frist
    02/12/2022
  • Åbning af tilbuddene
    05/12/2022
  • Tildelt
    06/12/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Region Halland
Udførelsessted
NUTS code: SE231 Hallands län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE231 Hallands län
Sektor (hoved-CPV)
50730000 Reparation og vedligeholdelse af køleanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,000,000.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
RS221085
Beskrivelse

Upphandlingen avser Service av Kylanläggningar till Region Halland.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afduaxsuqr&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/12/2022 00:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
4,000,000.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: AB Halmstad Kylteknik
Postadresse: Furuviksringen 4
By: Halmstad
Postnummer: 302 44
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.