Publications Office of the EU
Nederlandene-Barneveld: Tyverialarmer og brandalarmer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Barneveld: Tyverialarmer og brandalarmer

  • Offentliggjort
    25/10/2021
  • Frist
    20/12/2021
  • Åbning af tilbuddene
    20/12/2021
  • Tildelt
    18/02/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gemeente Barneveld
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
31625000 Tyverialarmer og brandalarmer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
130,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Bij 3 gebouwen van de gemeente Barneveld dienen brandmeldinstallaties met appendages te worden vervangen. Het vervangen van de huidige brandmeld- en ontruimingsinstallatie.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Gemeente Barneveld
Nationalt registreringsnummer: 212057263
Postadresse: Raadhuisplein 2
By: BARNEVELD
NUTS-kode: NL
Postnummer: 3771ER
Land: NLD
Kontaktperson: Lisa Mondeel
Hovedadresse: http://www.barneveld.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/641df9c4b6ce8004535f2239ed33c183
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/12/2021 10:01
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
130,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Leertouwer B.V.
Postadresse: Albert Plesmanstraat 38
By: BARNEVELD
Postnummer: 3772MN
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.