Publications Office of the EU
GGS Merkstein tagarbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

GGS Merkstein tagarbejde

  • Offentliggjort
    03/05/2024
  • Frist
    12/06/2024
  • Åbning af tilbuddene
    12/06/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Herzogenrath
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Sektor (hoved-CPV)
45261210 Tagdækning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
464,444.26 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2024.04.A60.005
Beskrivelse

Tagarbejde

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/06/2024 10:00
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
464,444.26 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.