Publications Office of the EU
E-La Coruña: Reparation og vedligeholdelse af anlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

E-La Coruña: Reparation og vedligeholdelse af anlæg

  • Offentliggjort
    17/11/2011
  • Frist
    26/12/2011
  • Tildelt
    09/03/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Diputación Provincial de A Coruña
Udførelsessted
NUTS code: ES111 A Coruña
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45259000 Reparation og vedligeholdelse af anlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
108,895.76 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
347,813.04 EUR
Referencenummer for tilbuddet
7815/2011
Beskrivelse

Servicios de mantenimiento de las instalaciones de calefacción, agua caliente sanitaria, frio, glp gas natural, aire acondicionado y ventilación de los edificios de la Diputación Provincial de A Coruña.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
108,895.76 EUR
Endelig kontraktværdi
347,813.04 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Misturas Obras e Proxecto, S.A.
Postadresse: Camiño da Cima, 24 Baixo
By: Ourense
Postnummer: 32004
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.