Publications Office of the EU
Polen-Łódź: Lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Łódź: Lægemidler

  • Offentliggjort
    22/02/2014
  • Frist
    02/04/2014
  • Åbning af tilbuddene
    02/04/2014
  • Tildelt
    29/09/2014
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Udførelsessted
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,671,202.80 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,591,593.84 PLN
Referencenummer for tilbuddet
25/ZP/14
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/04/2014 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,671,202.80 PLN
Endelig kontraktværdi
1,591,593.84 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Komtur Polska Sp. z o.o.
Postadresse: ul. Puławska 405a
By: Warszawa
Postnummer: 02-801
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.