Publications Office of the EU
M365 - Backuplösung - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

M365 - Backuplösung

  • Offentliggjort
    20/02/2025
  • Frist
    03/04/2025
  • Tildelt
    30/05/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Universitätsspital Zürich
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CH040 Zürich
Sektor (hoved-CPV)
72910000 Backup-service
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
300,100.00 CHF
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Das USZ sucht für die M365 Umgebung eine Backup-Cloud-Lösung.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Zuschlagskriterien
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
300,100.00 CHF
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: DE_WebGate Consulting AG
Postadresse:
By: Dietikon
Postnummer: 8953
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.