Publications Office of the EU
Tjekkiet-Jeneč: Uddannelse og undervisning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Jeneč: Uddannelse og undervisning

  • Tildelt
    12/08/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.)
Udførelsessted
NUTS code: CZ02 Střední Čechy
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ02 Střední Čechy
Sektor (hoved-CPV)
80000000 Uddannelse og undervisning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Předmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ (EU) 2015/340 ze dne 20. února2015.
Předmět školení -teoretický a praktický výcvik se specializací - ADV.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Lektor Consulting Resources Finland Oy
Postadresse: Konepajankuja 1
By: Helsinki
Postnummer: 00510
Land: FIN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.