Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Radioisotoper - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdansk: Radioisotoper

  • Offentliggjort
    16/01/2023
  • Frist
    24/02/2023
  • Tildelt
    04/04/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Udførelsessted
NUTS code: PL634 Gdański
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL634 Gdański
Sektor (hoved-CPV)
09344000 Radioisotoper
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,048,415.40 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
8
Referencenummer for tilbuddet
6/PN/2023
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów scyntygraficznych oraz radiofarmaceutyków dla UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 4 do SWZ.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze Pakiety wskazane w załączniku nr 4 do SWZ Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość Pakietów.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Nationalt registreringsnummer: 9570730409
Postadresse: ul. Dębinki 7
By: Gdańsk
NUTS-kode: PL634
Postnummer: 80-952
Land: POL
Kontaktperson: Marta Kubera
Hovedadresse: https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.