Publications Office of the EU
Frankrig-Alençon: Juridisk virksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Alençon: Juridisk virksomhed

  • Tildelt
    29/03/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Conseil départemental de l'Orne
Udførelsessted
NUTS code: FRD13 Orne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRD13 Orne
Sektor (hoved-CPV)
79100000 Juridisk virksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
240,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CARJ1
Beskrivelse

Conseil, assistance et représentation juridiques pour le compte du conseil départemental de l'Orne.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Conseil, assistance et représentation juridiques pour le compte du conseil départemental de l'Orne.
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
240,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Piwnica et Molinié
Postadresse: 70 boulevard de Courcelles
By: Paris
Postnummer: 75017
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.