-
Offentliggjort21/09/2022
-
Frist24/10/2022
-
Åbning af tilbuddene24/10/2022
-
Tildelt30/11/2022
-
I dag31/08/2026
Værktøjer
Polen-Budzów: Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Przedmiotem zamówienia jest :Odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Budzów Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych stałych i zmieszanych oraz odpadów segregowanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno- wypoczynkowe z terenu Gminy Budzów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK i zagospodarowanie odebranych odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.Zagospodarowanie odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie powinno być zgodne z obowiązującymi przepisami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Officiel betegnelse: Gmina Budzów
Nationalt registreringsnummer: REGON 072181942
Postadresse: Budzów
By: Budzów
NUTS-kode: PL219
Postnummer: 34-211
Land: POL
Kontaktperson: Magdalena Malinka
Hovedadresse: www.budzow.pl
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Postadresse: ZEMBRZYCE 131
By: ZEMBRZYCE
Postnummer: 34-210
Land: POL
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.