Publications Office of the EU
Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council

  • Offentliggjort
    08/07/2025
  • Frist
    22/07/2025
  • Åbning af tilbuddene
    22/07/2025
  • Tildelt
    23/09/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gharb Local Council
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: MT001 Malta
Sektor (hoved-CPV)
42520000 Ventilationsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
68,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

The subject of this tender is the supply, delivery and installation of an air condition and ventilation system at Arb Complex for the Għarb Local Council. The place of acceptance of the supplies shall be at Arb Complex, Għarb, the time-limits for the execution of the contract shall be three (3) weeks.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/07/2025 10:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: cost
Beskrivelse: The tender was awarded to the cheapest and technically compliant bidder.
Vægtning (procentdel, præcis) : 1
Anslået værdi
68,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Titan International Limited
Postadresse:
By: TA XBIEX [Ta' Xbiex]
Postnummer: XBX 1407
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.