Publications Office of the EU
Frankrig-Annecy: Lægning og belægning af gulve - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Annecy: Lægning og belægning af gulve

  • Tildelt
    18/06/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ville d'Annecy
Udførelsessted
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sektor (hoved-CPV)
45432100 Lægning og belægning af gulve
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
48,688.59 EUR
Referencenummer for tilbuddet
20at-Cp-0221-X
Beskrivelse

Rénovation du sol sportif multi-activités au gymnase des Pommaries à Annecy-le-Vieux.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
48,688.59 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ST Groupe
Postadresse: ZAC Pioch Lyon
By: Boisseron
Postnummer: 34160
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.