Publications Office of the EU
Frankrig-Fondettes: Programpakke til tidsregnskab eller personalestyring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Fondettes: Programpakke til tidsregnskab eller personalestyring

  • Offentliggjort
    26/07/2018
  • Frist
    24/09/2018
  • Tildelt
    12/03/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SDIS 37
Udførelsessted
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sektor (hoved-CPV)
48450000 Programpakke til tidsregnskab eller personalestyring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
335,703.04 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
2018/10
Beskrivelse

La fourniture de la solution ainsi que les prestations d'installation et de mise en œuvre, la garantie d'1 an à l'issue de l'admission définitive de la solution, une maintenance corrective et évolutive, technologique et réglementaire.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.marches-publics.info/acheteur/sdis37/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.