Publications Office of the EU
Isolerende pigge for at forhindre fuglelandinger på elinfrastruktur - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Isolerende pigge for at forhindre fuglelandinger på elinfrastruktur

  • Offentliggjort
    12/08/2025
  • Frist
    05/09/2025
  • Annulleret
    27/11/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Sektor (hoved-CPV)
31650000 Isoleringsfittings
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
104,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
43-M-345/25
Beskrivelse

Isolerende pigge for at forhindre fuglelandinger på elinfrastruktur

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/09/2025 10:00
Tildelingsmetode
Cijena ponude
Anslået værdi
104,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.