Publications Office of the EU
Procurement of an excavator for Vefsn municipality - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procurement of an excavator for Vefsn municipality

  • Offentliggjort
    21/03/2024
  • Frist
    04/04/2024
  • Åbning af tilbuddene
    04/04/2024
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Vefsn Kommune
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
43261000 Skovlgravemaskiner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,500,000.00 NOK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2024/1501
Beskrivelse

The tender enquiry is for the delivery of a new wheeled machine for Vefsn kommune. See the attached requirement specifications for further details.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/04/2024 12:00
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
3,500,000.00 NOK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.