Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Udstedelse af juridisk dokumentation og certificering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Barcelona: Udstedelse af juridisk dokumentation og certificering

  • Offentliggjort
    22/12/2016
  • Frist
    30/01/2017
  • Åbning af tilbuddene
    23/02/2017
  • Tildelt
    07/04/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Mutua Universal Mugenat, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social nº 10
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
79130000 Udstedelse af juridisk dokumentation og certificering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,852,344.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
719,390.00 EUR
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
009-2016-0630
Beskrivelse

Servicio de estudio, valoración, cumplimentación y acreditación de datos de accidentes laborales y servicio de gestión, relamación, tramitación y recuperación de importes generados,2 lotes.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Mutua Universal Mugenat, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social nº 10
Postadresse: Avenida Tibidabo, 17-19
By: Barcelona
Postnummer: 08022
Land: ESP
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/02/2017 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.