Publications Office of the EU
Frankrig-Albert: Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Albert: Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed

  • Offentliggjort
    10/05/2023
  • Frist
    15/06/2023
  • Tildelt
    07/11/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
com de communes du pays du coquelicot
Udførelsessted
NUTS code: FRE11 Nord
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE23 Somme
Sektor (hoved-CPV)
71200000 Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
20,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
S-2023-10
Beskrivelse

maîtrise d'oeuvre pour la création du siège de la communauté de communes du Pays du Coquelicot

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marchespublics596280.fr
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Other
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
20,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: groupement Bplusb architectures / nortec ingenierie / kietudes / qualivia ingenierie / eacm
Postadresse: 60 rue Sainte Catherine
By: Lille
Postnummer: 59800
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.