Publications Office of the EU
Campus Crafts – Stilladser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Campus Crafts – Stilladser

  • Offentliggjort
    21/02/2024
  • Frist
    18/03/2024
  • Åbning af tilbuddene
    18/03/2024
  • Tildelt
    03/05/2024
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Handwerkskammer Halle (Saale)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45262100 Stilladsarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
324,422.38 EUR
Referencenummer for tilbuddet
300.23
Beskrivelse

Stilladsarbejde

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.evergabe.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.evergabe.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/03/2024 13:00
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
324,422.38 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: XERVON GmbH
Postadresse:
By: Böhlen
Postnummer: 04564
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.