Publications Office of the EU
Frankrig-Sevran: Skolemøbler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Sevran: Skolemøbler

  • Offentliggjort
    14/01/2017
  • Frist
    01/03/2017
  • Annulleret
    06/10/2017
  • I dag
    31/08/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Commune de Sevran
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sektor (hoved-CPV)
39160000 Skolemøbler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
390,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
17-1934
Beskrivelse

Fourniture, livraison et installation de mobilier et matériel éducatif.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Commune de Sevran
Postadresse: 28 avenue du Général Leclerc
By: Sevran
NUTS-kode: FR106
Postnummer: 93270
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.ville-sevran.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/03/2017 14:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.