Publications Office of the EU
Frankrig-Chambéry: Reparation og vedligeholdelse af installationer i bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Chambéry: Reparation og vedligeholdelse af installationer i bygninger

  • Offentliggjort
    06/06/2019
  • Frist
    05/07/2019
  • Åbning af tilbuddene
    08/07/2019
  • Tildelt
    16/08/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
OPAC de la Savoie
Udførelsessted
NUTS code: FRK27 Savoie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK27 Savoie
Sektor (hoved-CPV)
50700000 Reparation og vedligeholdelse af installationer i bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,100,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,100,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
19046ser01
Beskrivelse

Entretien des installations individuelles de chauffage du patrimoine de l'OPAC de la Savoie — Accord-cadre à bons de commande.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.opac-savoie.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/07/2019 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.