Publications Office of the EU
RO-Galati: Oxygen - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Galati: Oxygen

  • Offentliggjort
    11/07/2012
  • Frist
    21/08/2012
  • Åbning af tilbuddene
    22/08/2012
  • Tildelt
    05/11/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta "Sfantul Apostol Andrei"
Udførelsessted
NUTS code: RO224 Galaţi
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
24111900 Oxygen
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,286,360.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,813,320.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Acord cdru de furnizare oxigen medical.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/08/2012 18:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,286,360.00 RON
Endelig kontraktværdi
1,813,320.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Linde Gaz Romania SRL
Postadresse: str. Avram Imbroane, nr. 9
By: Timisoara
Postnummer: 300136
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.