Publications Office of the EU
Spanien-Majadahonda: Indsamling af affald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Majadahonda: Indsamling af affald

  • Tildelt
    06/11/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Director Gerente de FREMAP
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
90511000 Indsamling af affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
166,145.18 EUR
Referencenummer for tilbuddet
LICT/99/024/2019/0034
Beskrivelse

Contratación del Servicio de recogida, gestión y eliminación de los residuos generados en determinadas instalaciones de FREMAP, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social nº61, sitos en la Comunidad de Madrid

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
166,145.18 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: VALORIZA SERVICIOS MEDIOAMBIENTALES, S.A.
Postadresse: C/ Condesa de Venadito, N.º 7
By: Madrid
Postnummer: 28027
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.