Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Vedligeholdelse af jernbanespor - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Vedligeholdelse af jernbanespor

  • Meddelt
    18/03/2022
  • Forventes offentliggjort
    30/06/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sektor (hoved-CPV)
50225000 Vedligeholdelse af jernbanespor
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,301,818.32 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

CONSULTORÍA Y ASISTENCIA TÉCNICA PARA EL ANÁLISIS DE LAS MEDIDAS PARA LA ADAPTACIÓN A LOS EFECTOS DEL CAMBIO CLIMÁTICO DE LAS LÍNEAS ENCOMENDADAS A LA DIRECCIÓN GENERAL DE CONSERVACIÓN Y MANTENIMIENTO

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Nationalt registreringsnummer: Q 2801660 H
Postadresse: AVDA. PIO XII,110 - EDIFICIO 16
By: MADRID
NUTS-kode: ES30
Postnummer: 28036
Land: ESP
Kontaktperson: RAÚL LANZAROTE SÁNCHEZ
Hovedadresse: www.adif.es
Elektronisk via:
https://elicitadores.adif.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
1,301,818.32 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.