Publications Office of the EU
Direkte tildeling af kontrakter om levering af indkvartering og accessoriske tjenesteydelser til flygtninge, der ankommer til Irland som følge af konflikten i Ukraine — 4. kvartal 2023 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Direkte tildeling af kontrakter om levering af indkvartering og accessoriske tjenesteydelser til flygtninge, der ankommer til Irland som følge af konflikten i Ukraine — 4. kvartal 2023

  • Tildelt
    09/09/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Department of Children, Equality, Disability, Integration and Youth
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IE061 Dublin
Sektor (hoved-CPV)
55110000 Hotel — indlogering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
837,675.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ukraine Q4 2023
Beskrivelse

De tjenesteydelser, der er omfattet af disse kontrakter, er indkvartering og accessoriske tjenesteydelser for flygtninge, der ankommer til Irland som følge af den ukrainske konflikt, omfatter: • Catering • Rengøring, • vaskeri; • Levering af visse hjælpematerialer; • Sikkerhedstjenester

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
837,675.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Gormanstown Park Ltd.
Postadresse:
By: Tipperary
Postnummer: Tipperary
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.