Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Lægemidler

  • Offentliggjort
    27/09/2018
  • Frist
    06/11/2018
  • Åbning af tilbuddene
    06/11/2018
  • Tildelt
    31/12/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Udførelsessted
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
527,122.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
526,300.00 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
DZP.262.130.2018
Beskrivelse

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Postadresse: ul. Banacha 1A
By: Warszawa
NUTS-kode: PL911
Postnummer: 02-097
Land: POL
Kontaktperson: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Hovedadresse: http://spcsk.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/11/2018 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.