Publications Office of the EU
Ungarn-Budapest: Skinner og tilbehør - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungarn-Budapest: Skinner og tilbehør

  • Offentliggjort
    08/04/2016
  • Frist
    17/05/2016
  • Tildelt
    28/12/2016
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Udførelsessted
NUTS code: HU110 Budapest
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HU110 Budapest
Sektor (hoved-CPV)
34946110 Skinner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Villamosvasúti nagypanel elemek beszerzése.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Nationalt registreringsnummer: AK01331
Postadresse: Akácfa utca 15.
By: Budapest
NUTS-kode: HU101
Postnummer: 1072
Land: HUN
Kontaktperson: Gazdasági Igazgatóság Beszerzési Főosztály, Schifner Marianna főosztályvezető
Hovedadresse: http://www.bkv.hu
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Baum-Beton Konzorcium vezetője Baum Kft.
Postadresse: Ráday Gedeon utca 89.
By: Budapest
Postnummer: 1183
Land: HUN

Officiel betegnelse: konzorciumi tag: Beton-Star Univerzális Betonszerkezet Gyártó és Kivitelező Korlátolt Felelősségű Társaság
Postadresse: István Király krt. 24.
By: Kecskemét
Postnummer: 6000
Land: HUN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.