Publications Office of the EU
Nederlandene-Leiden: Ambulancer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Leiden: Ambulancer

  • Offentliggjort
    06/09/2022
  • Frist
    07/10/2022
  • Tildelt
    23/01/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
34114121 Ambulancer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
826,250.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Z/22/005764
Beskrivelse

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Nationalt registreringsnummer: 11998501
Postadresse: Parmentierweg 49
By: Leiden
NUTS-kode: NL
Postnummer: 2316 ZV
Land: NLD
Kontaktperson: Laurens Rorive
Hovedadresse: http://www.rdoghm.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
826,250.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Visser B.V.
Postadresse: Brailleweg 7
By: LEEUWARDEN
Postnummer: 8912BL
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.