Publications Office of the EU
Frankrig-Malakoff: Administration af lønninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Malakoff: Administration af lønninger

  • Offentliggjort
    11/01/2023
  • Frist
    06/02/2023
  • Åbning af tilbuddene
    06/02/2023
  • Tildelt
    05/04/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
institut national de la consommation
Udførelsessted
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR101 Paris
Sektor (hoved-CPV)
79211110 Administration af lønninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
164,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
INC 2023-021
Beskrivelse

réalisation d'études qualitatives d'évaluation d'émissions radio ou vidéo pour l'institut National de la Consommation

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2152542&orgAcronyme=a4n
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/02/2023 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
200,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
164,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: viavoice
Postadresse: 9, rue Huysmans
By: Paris
Postnummer: 75006
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.