Publications Office of the EU
Nederlandene-Heerenveen: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Heerenveen: Elektricitet

  • Offentliggjort
    20/06/2015
  • Frist
    27/07/2015
  • Åbning af tilbuddene
    27/07/2015
  • Tildelt
    20/08/2015
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stichting Openbare Verlichting Fryslân
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2015.02
Beskrivelse

Stichting OV Fryslân is op zoek naar een energieleverancier t.b.v. de levering van elektriciteit aan de aansluitlocaties van haar 31 energiedeelnemers.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/07/2015 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: De Vrije Energie Producent BV
Postadresse: Jan Tinbergenstraat 110
By: Hengelo
Postnummer: 7559 SP
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.