Publications Office of the EU
Spanien-Leganés: Førskoleundervisning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Spanien-Leganés: Førskoleundervisning

  • Offentliggjort
    13/11/2023
  • Frist
    19/12/2023
  • Tildelt
    18/09/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
80110000 Førskoleundervisning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,382,271.30 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,160,295.10 EUR
Referencenummer for tilbuddet
0153/2022
Beskrivelse

Pædagogisk service af den tidlige barndom skole første skridt

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Nationalt registreringsnummer: P2807400C
Postadresse: Plaza Mayor
By: Leganés
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28911
Land: ESP
Kontaktperson: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
2,382,271.30 EUR
Endelig kontraktværdi
1,160,295.10 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: BABYTECA SL
Postadresse:
By: LEGANES
Postnummer: 28919
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.