Publications Office of the EU
PL-Warszawa: Dataskærme - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Warszawa: Dataskærme

  • Offentliggjort
    12/02/2011
  • Frist
    25/02/2011
  • Tildelt
    18/04/2011
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
30231300 Dataskærme
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,626,016.26 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,205,400.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZP/JK/271/III-27/11
Beskrivelse

Dla potrzeb wizualizacji aplikacji oraz sygnałów wideo użytkowanych na Zintegrowanym Stanowisku Koordynacji i Reagowania w Warszawie przy ul. Młynarskiej 43/45 (ZSKIR) należy dostarczyć, zainstalować, skonfigurować i uruchomić System Wizualizacji Wielkoformatowej (SWW) zbudowany w oparciu o ścianę graficzną składającą się z modułów tylnej projekcji w technologii DLP wraz z niezbędnym okablowaniem oraz urządzeniami i oprogramowaniem koniecznymi do osiągnięcia wymaganej funkcjonalności.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,626,016.26 PLN
Endelig kontraktværdi
1,205,400.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.