Publications Office of the EU
Frankrig-Nîmes: Støttemure - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Nîmes: Støttemure

  • Offentliggjort
    28/08/2020
  • Frist
    01/10/2020
  • Åbning af tilbuddene
    05/10/2020
  • Tildelt
    03/12/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Conseil général du Gard
Udførelsessted
NUTS code: FRJ12 Gard
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ12 Gard
Sektor (hoved-CPV)
45262620 Støttemure
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,894,117.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
20DTER011
Beskrivelse

Accord-cadre à bons de commande pour la réparation et les travaux imprévus sur murs sur les différentes unités territoriales du département.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marchespublics.gard.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3341&orgAcronyme=t5y
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/10/2020 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.