Publications Office of the EU
Italien-Cassino: Forsikringstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Cassino: Forsikringstjenester

  • Offentliggjort
    31/10/2015
  • Frist
    21/12/2015
  • Åbning af tilbuddene
    22/12/2015
  • Tildelt
    24/02/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Comune di Cassino
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
66510000 Forsikringstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,093,800.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
561,099.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
Numero di gara 6209160
Beskrivelse

Affidamento dei servizi di copertura assicurativa del Comune di Cassino.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/12/2015 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.