-
Offentliggjort16/06/2021
-
Frist29/06/2021
-
Åbning af tilbuddene29/06/2021
-
Tildelt02/08/2021
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Polen-Sulejów: Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w szacunkowej ilości 4.800 Mg ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie gminy Sulejów, z wyłączeniem terenu obejmującego domki letniskowe tzw. JOR-POLANA.
Officiel betegnelse: Gmina Sulejów
Nationalt registreringsnummer: 590648327
Postadresse: Konecka 42
By: Sulejów
NUTS-kode: PL713
Postnummer: 97-330
Land: POL
Kontaktperson: Izabela Dróżdż
Hovedadresse: https://sulejow.biuletyn.net/
Postadresse:
By: Piotrkó Trybunalski
Postnummer: 97-300
Land: POL
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.