-
Offentliggjort19/12/2023
-
Frist19/01/2024
-
Åbning af tilbuddene19/01/2024
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Frankrig-Évry-Courcouronnes: Installation af udstyr til distribution og overvågning af elektricitet
il s'agit des prestations de location de matériels pour la distribution électrique et les prestations associées (groupe électrogènes, boitiers électriques, câblage, éclairage de sécurité, main d'oeuvre qualifié, bureau de contrôle des installations).Les montants annuels de commande sont :-Montant minimum de 50 000 euro(s) Ht,-Montant maximum de 150 000 euro(s) (H.T.).
https://www.marches-publics.info
Rammeaftale med single aktør
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.