Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Sociale foranstaltninger med institutionsophold - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Barcelona: Sociale foranstaltninger med institutionsophold

  • Meddelt
    15/07/2019
  • Forventes offentliggjort
    06/09/2019
  • Offentliggjort
    18/11/2020
  • Frist
    30/11/2020
  • Åbning af tilbuddene
    07/12/2020
  • Tildelt
    04/02/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Institut Municipal de Serveis Socials
Udførelsessted
NUTS code: ES511 Barcelona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
85311000 Sociale foranstaltninger med institutionsophold
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,219,344.76 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,528,241.66 EUR
Referencenummer for tilbuddet
20190336
Beskrivelse

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Institut Municipal de Serveis Socials
Postadresse: C/ València, 344
By: Barcelona
NUTS-kode: ES511
Postnummer: 08009
Land: ESP
Hovedadresse: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/12/2020 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
5,219,344.76 EUR
Endelig kontraktværdi
2,528,241.66 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Postadresse:
By: Barcelona
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.