Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Servicevirksomhed i forbindelse med datamater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Barcelona: Servicevirksomhed i forbindelse med datamater

  • Meddelt
    17/05/2019
  • Forventes offentliggjort
    01/08/2019
  • Offentliggjort
    15/06/2020
  • Frist
    02/07/2020
  • Åbning af tilbuddene
    15/07/2020
  • Tildelt
    13/11/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Diputación de Barcelona — Dirección de Servicios de Tecnologías y Sistemas Corporativos
Udførelsessted
NUTS code: ES511 Barcelona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
72500000 Servicevirksomhed i forbindelse med datamater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
480,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
285,600.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2019/0016769
Beskrivelse

Servicio de atención y soporte a los usuarios de los servicios de tecnologías de la información y la comunicación (TIC) de la Diputación de Barcelona.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Diputación de Barcelona — Dirección de Servicios de Tecnologías y Sistemas Corporativos
Nationalt registreringsnummer: P0800000B
Postadresse: C/ Londres, 55, 5.ª planta
By: Barcelona
NUTS-kode: ES511
Postnummer: 08036
Land: ESP
Hovedadresse: http://www.diba.cat
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/07/2020 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
480,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
285,600.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Ibermática, S. A.
Postadresse:
By: San Sebastián
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.