-
Offentliggjort20/06/2019
-
Frist24/07/2019
-
Åbning af tilbuddene24/07/2019
-
Tildelt01/10/2019
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Letland-Auce: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Pārtikas produktu piegāde.
Officiel betegnelse: Auces novada pašvaldība
Nationalt registreringsnummer: 90009116331
Postadresse: Jelgavas iela 1
By: Auce
NUTS-kode: LV003
Postnummer: LV-3708
Land: LVA
Kontaktperson: Ingrida Kalve
Hovedadresse: http://www.auce.lv
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/23210
15000000 - Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
15131000 - Kødkonserves og kødvarer
15100000 - Animalske produkter, kød og kødprodukter
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.