Publications Office of the EU
Belgien-Gilly: Gammakameraer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Gilly: Gammakameraer

  • Offentliggjort
    17/02/2023
  • Frist
    27/04/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Grand Hôpital de Charleroi
Udførelsessted
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Sektor (hoved-CPV)
33111620 Gammakameraer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Grand Hôpital de Charleroi-NH-2022-012-PB/IH-F02_1
Beskrivelse

Fourniture, installation, mise en service de 2 Spect-CT pour le service de médecine-nucléaire sur le nouveau site hospitalier Les Viviers.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Grand+H%C3%B4pital+de+Charleroi-NH-2022-012-PB%2FIH-F02
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.