Publications Office of the EU
Sverige-Ludvika: Rådgivning i forbindelse med virksomhedsudvikling - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Ludvika: Rådgivning i forbindelse med virksomhedsudvikling

  • Tildelt
    16/12/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ludvika kommun, UpphandlingsCenter
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE Sverige
Sektor (hoved-CPV)
79411100 Rådgivning i forbindelse med virksomhedsudvikling
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,300.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
GNU 2020/32-OS 2020-000089 055
Beskrivelse

Grupphandledning för behandlingsassistenter på kommunalt stödboende för vuxna personer med missbruksproblematik. Behandlingsassistenterna arbetar med klienternas motivation och stöttar i vardagen. Ärendehandledning och processhandledning, generell handledning i grupp. Fokus dock på bemötande och rollen som behandlingsassistent.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2,300.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: JJ Dialog AB
Postadresse: Slåttervägen 29
By: Gävle
Postnummer: 802 70
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.