Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Rengøring af bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Rengøring af bygninger

  • Offentliggjort
    09/10/2019
  • Frist
    06/11/2019
  • Åbning af tilbuddene
    20/11/2019
  • Tildelt
    27/05/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Junta de Contratación del Ministerio de Cultura y Deporte
Udførelsessted
NUTS code: ES300 Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
90911200 Rengøring af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
164,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
68,862.65 EUR
Referencenummer for tilbuddet
J190037
Beskrivelse

Servicio de limpieza del Museo Nacional de Cerámica y Artes Suntuarias de Valencia.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Junta de Contratación del Ministerio de Cultura y Deporte
Nationalt registreringsnummer: S2800239B
Postadresse: Plaza del Rey, 1
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28004
Land: ESP
Kontaktperson: Junta de Contratación del Ministerio de Cultura y Deporte
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/11/2019 10:45
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
164,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
68,862.65 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Brócoli, S. L.
Postadresse: C/ Padre Urbano, 35, bajo
By: Valencia
Postnummer: 46009
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.