Publications Office of the EU
Cypern-Nicosia: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cypern-Nicosia: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed

  • Offentliggjort
    06/03/2019
  • Frist
    19/04/2019
  • Åbning af tilbuddene
    19/04/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Υπουργείο Παιδείας και Πολιτισμού
Udførelsessted
NUTS code: CY000 Κύπρος
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CY Κύπρος (Kýpros)
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
422,010.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Διαγωνισμός για παροχή υπηρεσιών (μελέτη - επίβλεψη) συμβούλων μελετητών: αρχιτέκτονα, πολιτικού / ηλεκτρολόγου / μηχανολόγου μηχανικού και επιμετρητή ποσοτήτων, για την ανέγερση Νέας Τεχνικής Σχολής Αγίου Λαζάρου Επαρχίας Λάρνακας — Αρ. διαγωνισμού: Τ.Υ. 4/2019.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.eprocurement.gov.cy
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/04/2019 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
422,010.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.