Publications Office of the EU
Levering af ultralydsudstyr til universitetshospitalets afdelinger og klinikker med installation, idriftsættelse og uddannelse af personale (DFP.271.104.2026.KK) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering af ultralydsudstyr til universitetshospitalets afdelinger og klinikker med installation, idriftsættelse og uddannelse af personale (DFP.271.104.2026.KK)

  • Offentliggjort
    03/07/2026
  • Frist
    15/07/2026
  • Åbning af tilbuddene
    15/07/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sektor (hoved-CPV)
33112200 Ultralydapparat
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,675,244.20 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
DFP.271.104.2026.KK
Beskrivelse

Emnet for ordren er levering af ultralydsudstyr til universitetshospitalets afdelinger og klinikker sammen med installation, idriftsættelse og uddannelse af personale. En detaljeret beskrivelse af kontraktens genstand findes i bilag 1a til frihandelszonen. Denne beskrivelse skal læses sammen med eventuelle ændringer af indholdet af frihandelszonen, f.eks. som følge af svarene på kontrahenternes forespørgsler.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312917
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312917
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/07/2026 11:05
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.