Publications Office of the EU
Slovakiet-Vysoké Tatry: Naturgas - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Vysoké Tatry: Naturgas

  • Offentliggjort
    07/08/2020
  • Frist
    09/09/2020
  • Åbning af tilbuddene
    09/09/2020
  • Tildelt
    16/12/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Udførelsessted
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Sektor (hoved-CPV)
09123000 Naturgas
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
377,454.52 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
355,412.80 EUR
Referencenummer for tilbuddet
92020
Beskrivelse

Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu do odberných miest verejného obstarávateľa.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Nationalt registreringsnummer: 00227811
Postadresse: Vyšné Hágy 10
By: Vysoké Tatry
NUTS-kode: SK041
Postnummer: 059 84
Land: SVK
Kontaktperson: Róbert Pastrnák
Hovedadresse: http://www.hagy.sk
Elektronisk via:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/427506
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/09/2020 13:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
377,454.52 EUR
Endelig kontraktværdi
355,412.80 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Postadresse: Mlynské nivy 44/a
By: Bratislava
Postnummer: 825 11
Land: SVK
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.